Донька губернатора Одещини влаштувала ДТП в центрі Ужгорода

[Total: 0    Average: 0/5]

53167_alisamatviychuk_045_122_1084loДонька губернатора Одещини Едуарда Матвійчука Аліса Матвійчук влаштувала ДТП в центрі Ужгорода.

Як повідомляє http://www.mukachevo.net ДТП сталося у п’ятницю ввечері на вулиці Корятовича.

За неофіційною інформацією, вона взяла у мами Лексус та каталася містом разом з подругою. Поблизу книгарні “Кобзар” вони протаранили автомобіль (начебто Шкоду) високопоставленого чиновника Закарпатської ОДА.

На місце подій відразу прибули рідні Аліси Матвійчук, які й залагодили конфлікт прямо на місці. Відтак, у ДАІ даний факт ДТП не зафіксований.

http://www.mukachevo.net зазначає, що видання, близькі до місцевих регіоналів та безпосередньо губернатора Закарпаття Олександра Ледиди спершу синхронно розмістили інформацію про ДТП, а тоді синхронно видалили її з сайтів.

Пізніше Едуард Матвійчук підтвердив, що ДТП за участю його доньки дійсно сталося у п’ятницю ввечері в Ужгороді.

“Нічого страшного не сталося. Під час паркування донька зачепилася бампером. Але Аліса мені не подзвонила і не сказала про подію, знала, що я не добре відреагую. Так що про інцидент дізнався пізно увечері. Завжди їй кажу, що на дорозі треба бути уважною. Дочка тільки цього року здала на права, а машину взяла у своєї мами”, – сказав губернатор Одещини.
“Вона винна у ДТП, і понесе покарання. Думаю, що це їй буде справжнім уроком”, – запевнив він.

Аліса Матвійчук працює моделлю в Європі та брала участь в модних показах Prada, Miu Miu, Calvin Klein, Oscar de la Renta.

http://www.pravda.com.ua

Comments are closed.