У Чинадієві потужний вибух розкидав рятувальників на кілька метрів

[Total: 0    Average: 0/5]

4А від вибуху невідомого предмету одному з пожежників наскрізь пробило руку.

У Чинадієві  двоє рятувальників постраждали від потужного вибуху. Вони гасили на пустирі суху траву, яка спалахнула від спеки. Проте вогонь перекинувся на пилораму, а звідти – на пункт прийому брухту. Полум’я вже майже загасили, як пролунав вибух. Людей розкидало на кілька метрів. Врятувало їх лише те, що були на значній відстані від місця вибуху.

Однак що саме підірвалося – ще мають з’ясувати експерти. Водій пожежної машини Іван Паук саме був за кермом, коли пролунав вибух. Каже, зрозумів, що поранений, лише після того, як побачив кров. З’ясувалося, що йому наскрізь руку пробило осколком невідомого предмета, який вже забрали для дослідження експерти. Про велику потужність вибуху каже інший постраждалий. «Заклало вуха, я відчув біль у голові і сильна кровотеча», – повідомив пожежний рятувальник Михайло Раковцій. Зараз життю постраждалих нічого не загрожує, кажуть лікарі.

«Була ревізія рани в області плеча. Видалене чужорідне тіло, накладені провізорні навідні шви. Єдине, що рана голови потребує деякого спостереження з боку неврологів», – повідомив начмед Мукачівської лікарні Мирослав Гавришко. Зараз територія, на якій стався вибух, – під замком. Правоохоронці з’ясовують, що стало причиною вибуху. Службове розслідування призначили і рятувальники. Зокрема, перевірять, чи не порушили постраждалі правил безпеки.

Наталя Зотова

http://tsn.ua

Comments are closed.