Ужгородська прокуратура відбере квартиру у одного з чиновників міськради

[Total: 0    Average: 0/5]

0Нещоданво повідомлялось, що прокуратура міста Ужгорода проводила перевірку законності рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 26 червня, яким статус гуртожитку квартири по вул. Собранецькій відмінено та одночасно укладено договір найму з директором Департаменту міського господарства.

За результатами проведеної даної перевірки, встановлено, що виконавчим комітетом Ужгородської міської ради рішення про надання ордеру на вказане жиле приміщення не видавалось. Тому правові підстави для укладення даного договору з директором Департаменту міського господарства були відсутні.

” Відтак, прокуратурою міста, внесено до Ужгородського міськрайонного суду позовну заяву про визнання недійсним та скасування договору найму вказаного жилого приміщення, а також про скасування п. 1.6 рішення виконкому Ужгородської міської ради № 227 від 26 червня поточного року, яким вирішено укласти з директором Департаменту міського господарства договір найму вищевказаної квартири. Слухання справи призначено судом на початок вересня» – повідомив виконуючий обов’язки прокурора міста Ужгорода Сергій Вовканич.

Джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Comments are closed.