Перевізниками нелегалів влаштували перестрілку з прикордонниками

[Total: 0    Average: 0/5]

0Закарпатські прикордонники заздалегідь отримали інформацію про перевезення нелегальних мігрантів.

Близько 1 години ночі в районі села Жорнава Перечинського району Закарпатської області прикордонники відділу «Стужиця» Чопського загону виявили рух підозрілого автомобіля у якому, можливо, перебували нелегальні мігранти, однак водій автомобіля «Опель Омега» проігнорував вимоги про зупинку, збільшив швидкість, збив шлагбаум залізничного переїзду та попрямував у бік населеного пункту.

Правоохоронці організували переслідування автомобіля, але водій встиг заїхати на подвір’я приватного будинку. В подальшому, з автомобіля вийшло двоє чоловіків, а з прилеглої будівлі вибігло ще двоє, які почали чинити фізичний опір правоохоронцям. У бік прикордонників пролунало кілька пострілів. На допомогу прикордонному наряду прибуло два офіцери відділу «Великий Березний» на особистому автомобілі, але невідомі особи продовжили агресивні дії та навіть намагалися вантажівкою затягнути автомобіль, на якому приїхали прикордонники, на прилеглу до будинку територію. Лише після попереджувальних пострілів вгору зловмисники відмовилися від своїх намірів.

На цей час прикордонники вже повідомили про подію до Перечинського РВ МВС УМВС України в Закарпатській області. Оперативна група МВС, яка прибула на місце інциденту, допомогла заспокоїти агресивно налаштованих осіб.

Про дану ситуацію проінформовано прокуратуру Закарпатської області. Тривають оперативно-слідчі дії.

Сайт Державної прикордонної служби у Закарпатській області

Comments are closed.