Шуфрич на 100% упевнений, що Тимошенко хвора

Нестор Шуфрич: Тимошенко потрібно відправити на лікування до Німеччини.

Лідера партії “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко потрібно відправити лікуватися до Німеччини.  Про це в інтерв’ю “Українській правді” http://www.pravda.com.ua  заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Нестор Шуфрич.

Зокрема, відповідаючи на запитання про те, чи вірить він у те, що Тимошенко хвора вже півтора року, Шуфрич сказав: “На 100%”.

Водночас, на зауваження про те, що багато його партійних соратників вважають, що екс-прем’єрка – симулянтка, “регіонал” підкреслив: “Я ж відповів за себе. Я ж не коментую заяви соратників. Я на 100% упевнений, що у неї проблеми зі здоров’ям”.

Шуфрич також висловив упевненість стосовно того, що “і людське ставлення, і політична доцільність диктують відповідь “потрібно” у питанні відправлення Тимошенко на лікування до Німеччини.

Нагадаємо, 3 вересня німецькі ЗМІ з посиланням на джерела в медичних колах повідомили, що в клініці Шаріте вже готують палату для колишнього прем’єра України, яка відбуває покарання за звинуваченням у перевищенні повноважень при підписанні газових контрактів з РФ.

За даними видань, Тимошенко можуть відправити до Німеччини до кінця вересня цього року. МЗС України спростував інформацію про виїзд Тимошенко на лікування до Німеччини.

http://www.unian.ua

Comments are closed.