Семінар з питань запобігання та протидії корупції відбувся в Хустській РДА

[Total: 0    Average: 0/5]

В Хустській державній адміністрації відбувся короткотерміновий семінар з питань запобігання та протидії корупції для державних службовців державної адміністрації та територіальних органів управління.

Семінар проводився в два етапи. В ньому прийняло участь 206 чоловік. Відкрив семінар керівник апарату державної адміністрації Любка В.В. З вступним словом до присутніх звернувся керівник семінару – Дзвінчук Дмитро Іванович – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу, який акцентував увагу присутніх на важливості проведення даного заходу та довів тематику даного семінару. На семінарі з доповідями виступили:

Баран Марія Петрівна – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування ІФНТУНГ;

Білоцький Олександр Вікторович – кандидат юридичних наук, доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування ІФНТУНГ;

Мазак Андрій Вольдемарович – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування ІФНТУНГ.

Відбувся обмін думками, в ході семінару проведено тестування, підведено підсумки та слухачам вручені сертифікати.

Хустська РДА

Comments are closed.