24 жовтня вперше з публічною лекцією в Ужгороді побуває Олена Леонтьєва – кандидат історичних наук, буддолог

Олена Леонтьєва – кандидат історичних наук, буддолог, яка захистила кандидатську дисертацію під науковим керівництвом доктора історичних наук, професора Андросова В.П., співробітник Інституту сходознавства РАН.
Це не перший її візит у наш край, проте минулий її візит носив приватний характер, і лише тепер організатори – агенція «Флібон» – наважились провести зустріч у стінах обласної філармонії. Причому тему її промови було обрано не випадково, найцікавіше у Олени Валеріївни є лекції на теми партнерства, взаємини статей.

У рамках цього візиту вчений презентуватиме свої книжки (видавництво «Ексмо») у магазині Кобзар, матиме з кілька зустрічей з викладачами УжНУ і власне кажучи лекцію «Любов і партнерство» ввечері. Запрошуються всі бажаючі. Зустріч із журналістами та прес-конференція відбудеться у книгарні «Кобзар» 24 жовтня, о 12.00.

Для довідки
Леонтьєва Олена Валеріївна – буддолог, кандидат історичних наук, захистила кандидатську дисертацію під науковим керівництвом доктора історичних наук, професора Андросова В.П., співробітник Інституту сходознавства РАН.

Початкова освіта: закінчила факультет теоретичної математики Львівського університету, працювала перекладачем з польської та англійської мов, літературним редактором.

Другу освіту отримала в Міжнародному буддійському інституті Кармапи (Нью-Делі , Індія). Потім закінчила аспірантуру в Інституті сходознавства РАН за спеціальністю “Джерелознавство , історіографія та методи історичного дослідження”, отримала ступінь кандидата історичних наук.

Область досліджень – тибетський буддизм, традиція Каг’ю .

З 2007 року – головний редактор журналу та інтернет-порталу “Буддізм.ru”

З 2010 року – головний редактор вид-ва “Ориенталия”

Автор статей про середньовічний Тибет і тантричний буддизм.

Автор книг:
Андросов В.П. , Леонтьєва Є.В. Марпа та історія Карма Каг’ю : життєпис Марпи – перекладача в історичному контексті школи Каг’ю. М: . Алмазний шлях, 2010. – 512 с.
Е.Леонтьева. Путівник по буддизму: ілюстрована енциклопедія. М:. Ексмо, 2012. -253 С.
Науковий редактор просвітницьких фільмів про буддизм, створених Інститутом сходознавства: “Подорож, наповнена глибоким змістом”, 2010.

http://nedilya.net