Євродипломат інкогніто заявив, що ЄС поки не прийматиме рішення щодо асоціації з Україною

Високопоставлений європейський дипломат заявив, що Європейський Союз поки що не прийматиме рішення щодо підписання Угоди про асоціацію з Україною.

“На цьому етапі, я маю на увазі засідання Ради ЄС з питань закордонних справ, який піде в понеділок, 18 листопада, ми не будемо приймати рішення про підписання Угоди про асоціацію”, – заявило джерело агентству Інтерфакс-Україна.

За його словами, міністри будуть обговорювати підготовку до саміту Східного партнерства у Вільнюсі, українське питання, однак рішення прийматися не буде.

Відповідаючи на запитання, коли саме ЄС має намір прийняти рішення з цього питання, співрозмовник агентства зазначив: “Аж до Вільнюса (саміту, який відбудеться 28-29 листопада у Вільнюсі – ред.)”.

“Для нас показовим і критично важливим буде голосування у Верховній Раді наступного пленарного тижня”, – уточнило джерело.

Нагадаємо, вчора, 13 листопада, Європарламент продовжив місію у складі екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського і екс-президента Європарламенту Пета Кокса до саміту у Вільнюсі.

У свою чергу, місія Кваснєвського і Кокса висловила сподівання, що 19 листопада Верховна Рада прийме всі необхідні євроінтеграційні закони.

За матеріалами: Интерфакс-Украина