Майбутні православні священники Закарпаття підтримали акцію «За Україну без Януковича»

Під час маршу студенти-богослови, академічне духовенство та викладачі академії проспівали на честь учасників Євро-майданів в Україні Державний гімн та ще раз продемонстрували, єдність українського народу, підтримку столичним борцям за звільнення країни від корупціонерів та бандитів у владі, а також незмінне бажання жити у правовій державі.

8 грудня на заклик громадкості, зокрема Народної ради Закарпаття (громадсько-політичної коаліції національно-патріотичних сил краю), до участі у мітингу марші «За Україну без Януковича» відгукнулися представники професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів ведучих вищих навчальних закладів м. Ужгорода, зокрема: Ужгородського національного університету, Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія, Закарпатського інститут Київського національного торгово-економічного університету та Кооперативного коледжу.

З благословення ректора УУБА, професора архімандрита Віктора (Бедь) участь у марші взяли представники професорсько-викладацького складу, академічного духовенства, співробітників та студентів-богословів, академічного духовенства та професорсько-викладацького складу Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія Української Православної Церкви.

Із лозунгами підтримки Євроінтеграції, закликами недовіри уряду на чолі із Миколаєм Азаровим та президенту України Віктору Януковичу, представники колективу Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія пройшлись маршем вулицями міста з площі Театральної, де відбувся мобілізаційний збір, під гаслом «Закарпаття за Україну без Януковича», далі маршрут колони пролягав через пішохідний міст, вулицю Швабську, з виходом на проспект Свободи, переходом через міст транспортний і поверненням на площу Театральну набережною Незалежності. Участь у марші прийняло понад 5 тисяч чоловік.

Прес-служба УУБА-КаУ