Головна ялинка Закарпаття аж занадто страшна

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні вранці на площі Народній в Ужгороді розпочали встановлення головної новорічної ялинки області.

Новорічна “красуня” у висоту сягає 16 метрів, а знайшли її у селі Лазещина Рахівського району. За підрахунками експертів, вік дерева – близько сорока років.

Зрубали його вчора ввечері,а сьогодні зранку вже встановили на почесне місце біля ОДА. Що примітно, вперше це місце розташоване не на проїжджій частині перед адміністративною будівлею, як було раніше, а на поки що незавершеній площі Народній (для цього там навіть передбачили спеціальний отвір).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом з тим, після того, як дерево встановили на задумане місце, перехожі почали звертати на нього досить здивовані погляди. І не дарма: настільки “нещасної” ялинки в Ужгороді ще не пам’ятають. Чому вибір впав саме на це дерево, незрозуміло, оскільки для ролі головної новорічної ялинки воно точно не годиться. “Лисі” плями по всьому стовбуру, відсутність найменшої згадки на симетрію, покалічені нижні гілки – саме таким постало дерево перед поглядами перехожих.

Одразу ж почали звучати і жарти: мовляв, можна було б сподіватися, що після прикрашення дерево виглядатиме хоч трохи краще. Тільки от традиційно ужгородські ялинки виглядають після оздоблення ще гірше, ніж до. Тому що чекає на це дерево, навіть подумати страшно. Отака сумна традиція…

закарпаття.net

Comments are closed.