У місцевих бюджетах Закарпаття мінус 58 мільйонів

[Total: 0    Average: 0/5]

За одинадцять місяців цього року виконання загального фонду місцевих бюджетів Закарпаття становить всього 94,5%, що є найгіршим показником з 2002 року.

Місцеві бюджети області недоотримали 58 мільйонів 220 тисяч гривень. Абсолютним аутсайдером за виконанням бюджету залишається Ужгород, де однопартієць губернатора Віктор Погорєлов домігся виконання бюджету лише на 91%. Нині в міській скарбниці «дірка» у 17,5 мільйона.

Найгірше у відсотковому виконанні бюджету стан справ у Берегові. Тут «перспективний господарник» Золтан Баб’як, як його після обрання на посаду міського голови назвав губернатор Ледида, довів місто до бюджетної катастрофи. Міський бюджет виконано всього на 76%, що є найгіршим показником з 1999-го року – казна недоотримала 7 мільйонів 700 тисяч гривень.

 

 

 

 

 

 

 

Серед районів області найгірша ситуація з бюджетом на Великоберезнянщині. Бюджет виконано на 91% (невиконання півтора мільйона). Невтішна ситуація й на Берегівщині. Тут нова команда регіоналів – голова РДА Володимир Гулянич та голова райради Юрій Кноблох зуміли наповнити бюджет на 93%( мінус мільйон в скарбниці району). Не відстає й родич губернатора, керівник «Молодих регіонів» на Закарпатті, за сумісництвом голова Ужгородської РДА Віктор Ледіда. Промисловий район області недодав у казну більше чотирьох мільйонів гривень.

Перевиконали цього року бюджет всього в чотирьох районах – Воловецькому (103,3%), Рахівському (103,3%), Хустському (102,9%) та Мукачівському ( 102,2%).

http://uzhgorod.in

 

Comments are closed.