На Закарпатті створили 19 тис. нових робочих місць у цьому році

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні, у вівторок, 24 грудня, відбулася селекторна нарада з заступниками голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів з питань соціально-економічного розвитку міст і районів.

На порядку денному виконання райдержадміністраціями, міськвиконкомами заходів щодо відкриття та функціонування центрів надання адміністративних послуг та показники соціально-економічного розвитку районів і міст області за січень-листопад поточного року.

Стосовно першого питання, станом на 20 грудня поточного року діють центри надання адміністративних послуг в Берегівській, Іршавській, Свалявській, Тячівській, Воловецькій, Рахівській райдержадміністраціях та Берегівському міськвиконкомі. На сьогодні всіма райдержадміністраціями та міськвиконкомами прийнято розпорядчі документи про створення центрів надання адміністративних послуг, затверджено відповідні положення.

Наразі вирішено питання з приміщеннями у Рахівській, Великоберезнянській, Мукачівській, Міжгірській, Виноградівській, Хустській РДА.

Підбили також показники соціально-економічного розвитку районів за січень-листопад 2013 року. Як повідомили на нараді, цьогоріч в області створено майже 19 тис. нових робочих місць (найменше – у Воловецькому (270) та Перечинському (426) районах).

 

Comments are closed.