На Закарпатті підлітки з переламаними руками і ногами не пам’ятають моменту страшної аварії

[Total: 0    Average: 0/5]

Найважчого пацієнта планують переправити до обласного центру нейрохірургії.

На Закарпатті п’яний водій збив на узбіччі одразу дев’ятьох підлітків. Постраждалих до Іршавської райлікарні привезли о першій ночі. Майже у всіх складні переломи кінцівок, черепно-мозкові травми та численні забої.

Найважчого пацієнта планують переправити до обласного центру нейрохірургії. На всіх хлопців чекає низка операцій: медики збиратимуть роздроблені кінцівки. Що саме сталося, постраждалі майже не пам’ятають.

“Я стояв спиною до дороги. І відчув удар ззаду і все. Прийшов до тями у лікарні вже”, – зазначив потерпілий Іван Ловскун.

“У мене слів просто немає. Дев’ять дітей. Троє в реанімації! Що тепер з тими дітьми? Хто знає, як це загоїться? Такому не місце за кермом”, – вважає Алла Бабанкова, мати потерпілого.

Слід зазначити, що винуватцеві ДТП 27 років. Він розказав, що гостював в Іршаві у друзів. Опівночі вирішив повернутися додому у сусіднє село. Стверджує, що їхав повільно. Побачивши на узбіччі людей, пригальмував, але машину, мовляв, понесло просто у натовп.

“Водій був нетверезий, але намагався надати медичну допомогу, коли побачив, що зробив. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі”, – повідомила помічник керівника Іршавського райвідділу міліції Віта Горзов.

Наразі слідчі допитують очевидців ДТП та потерпілих і чекають на результати експертиз. У скалічених підлітків попереду тривала реабілітація. В лікарні вони пробудуть щонайменше два місяці.

Наталя Зотова, Дмитро Холодков, ТСН, 1+1
http://tsn.ua

Comments are closed.