У другий день Різдва Христового архієпископ Феодор звершив богослужіння в Ужгороді

[Total: 0    Average: 0/5]

В другий день Різдва Христового Церква звеличує Собор Пресвятої Богородиці. Цього дня вже по традиції архієпископ Мукачівський і Ужгородський  Феодор,  звершив Божественну літургію в Свято-Хресто-Воздвиженському кафедральному соборі Ужгорода.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі ужгородського благочиння. За богослужінням співав хор кафедрального собору (регент: заслужений артист України, протодиякон Федір Копинець).

Після закінчення богослужіння владика Феодор виголосив проповідь, у якій порушив актуальну тему – любові людей один до одного та про мир Божий.

 

 

 

 

 

 

Відтак архіпастир звернувся до пастви з вітальним словом: «Я знову і знову вітаю всіх Вас, дорогі отці, браття і сестри, з празником Христового Різдва. Бажаю, щоб радість душевна, яку ми маємо сьогодні, вчора, завтра і взагалі на протязі особливо цих свят Різдвяних, жила в нашому серці добрим вогником Божественної радості, щоби в кожному куточку нашого серця лунала знову відома і для нас рідна пісня, прославляюча Христа Спасителя, яку почули ангели Божі. Бажаю Вам здоров’я душевного і тілесного, нехай у Ваших домах, квартирах звучать ще багато днів радісні колядки, які звіщають про те, що Бог предвічний народився, про те, що Нова радість стала, про те, що во Вифлеємі стала новина».

Під час богослужіння владика звершив ієрейську хіротонію над випускником Московської духовної академії – протодияконом Віталієм Апшаєм.

Наприкінці духовенство та вірники разом з архієреєм велично прославляли Новонародженого Христа у колядках.

http://www.m-eparchy.org.ua

Comments are closed.