Закарпатські екологи спіймали лише декількох на незаконній рубці та продажі ялинок

[Total: 0    Average: 0/5]

Щоб контролювати продаж ялинок у Закарпатській області в передноворічний період Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено щорічну операцію “Новорічна ялинка”.

В ході природоохоронної акції Держекоінспекцією спільно з представниками органів внутрішніх справ, лісової охорони та громадськими інспекторами з охорони довкілля здійснено перевірки 14 лісогосподарських підприємств та природоохоронних об’єктів, 66 пунктів транспортування, 46 місць торгівлі, 878 транспортних заcобів.

“За порушення порядку придбання та збуту новорічних ялинок до адміністративної відповідальності притягнуто 2 громадян. Ялинки конфісковано і передано в лісогосподарські підприємства області. Протоколи направлено на розгляд в районні суди для прийняття відповідних рішень. Крім того, за незаконну рубку і пошкодження дерев за ст. 65 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто 6 осіб на суму штрафів 0,850 тис.грн. та розраховано розмір заподіяної шкоди, який склав 1,974 тис. грн. Штрафні санкції та суму завданих збитків правопорушниками сплачено в повному обсязі”.

Державна екологічна інспекція

 

Comments are closed.