“Говерла” поступилася “молодіжці” Казахстану

Після нічиєї з «Карабюкспором» – 2:2, на ужгородці чекав другий спаринг проти молодіжної збірної Казахстану.

В цьому матчі В’ячеслав Грозний задіяв 21-го гравця. Серед них: Бабенко, Орос, Лисицький, Дандеа, Лазевскі, Сербул, Акакпо, Ле Таллек, Балафас, Фещук, Шацьких, Нікулає, Трухін, Кочіш, та гравців, які на турецьких зборах на перегляді.

Першими в матчі відкрили рахунок ужгородці. Дмитро Трухін, отримавши пас з глибини поля, без проблем переграв кіпера казахстанців. Але перевага закарпатців була нетривкою. В першій атаці після пропущеного м”яча казахстанці зрівняли рахунок. Пізніше Трухін оформив дубль. Дмитро добив м’яч після удару Ороса. Трухін міг оформити і хет-трик, проте не зміг переграти воротаря з одинадцятиметрової позначки. Молодіжка Казахстану ж відповіла контратакую після якої й зрівняли рахунок – 2:2.

На другий тайм В’ячеслав Грозний майже повністю оновив склад. Проте ужгородці не змогли втримати нічийного результату та в кінцівці тайму пропустили ще двічі.

«Говерла» – Казахстан U-21 – 2:4;

Двома голами за «Говерлу» відзначився Дмитро Трухін.