Події на вулицях Києва тільки віддаляють Україну від Європейського співтовариства

[Total: 0    Average: 0/5]

Про це сьогодні на початку пленарного засідання сесії сказав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Він підкреслив, що громада Харківської області глибоко стурбована драматичними подіями, які останніми днями відбуваються в Києві.

«Те силове протистояння, погроми і підпали в столиці жодним чином не можуть розглядатися як мирні акції протесту, про що так голосно і наполегливо говорили політики від опозиції. Лідери опозиції продемонстрували неспроможність контролювати спровоковану ними ситуацію.

Події, що відбуваються на вулицях нашої столиці, тільки віддаляють Україну від Європейського співтовариства, де екстремізм і вуличні безлади не тільки не сприймаються як метод політичної боротьби, а тягнуть за собою строгу кримінальну відповідальність», – підкреслив Сергій Чернов.

Також голова обласної ради висловив упевненість в тому, що сьогодні основне завдання – не допустити подальшої ескалації конфлікту. Політики повинні піти на компроміс, сісти за стіл переговорів і знайти мирні шляхи врегулювання кризи заради благополучного майбутнього нашої держави.

«Нинішнє засідання сесії Харківської обласної ради відбувається в День Cоборності України. День, коли ми згадуємо, який довгий і складний шлях пройшов український народ, щоб нарешті жити в єдиній незалежній державі. Ми не маємо права допустити, щоб амбіції і безвідповідальність купки політичних авантюристів і екстремістів – маргіналів миттєво знищили те, що для багатьох поколінь було справою всього життя.

Отже, вітаю всіх присутніх із Днем соборності і закликаю вас, шановні депутати, висловити свою громадянську позицію як представників громад , що вас обрали», – сказав Сергій Чернов.

https://zakarpatpost.net

Comments are closed.