В Ужгороді попався податковий інспектор

[Total: 0    Average: 0/5]

Правоохоронцями краю, при отриманні 5 тис. грн. неправомірної вигоди затримано податкового інспектора ГУ Міндоходів в Закарпатській області.

Встановлено, що вказану суму, посадовець вимагав та одержав від ужгородки, за сприяння у проведенні перевірки та видачу акту перевірки ДПІ м. Ужгород, для фізичної особи – підприємця, у зв’язку із закриттям підприємницької діяльності, після чого був викритий працівниками УСБУ в Закарпатській області.

Під час огляду місця події проведеного із застосування відеозйомки, вилучено предмет неправомірної вигоди, грошові кошти в розмірі 5000 гривень та змиви із рук.

Управлінням СБ України в Закарпатській області внесено відповідні відомості до ЄРДР, та розпочато досудове розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Підозрюваного затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Прокуратурою області забезпечено контроль за ходом досудового розслідування.

Довідка:

ч. 4 ст. 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Comments are closed.