За нечувану нахабність”оленя” притягнуто до адміністративної відповідальності

Ужгородські «даішники» притягнули до адміністративної відповідальності знахабнілого водія автомобіля «Fiat», який проїхавчерез пішохідний міст на пл.Театральну в Ужгороді, аби покласти підноворічну ялинку три великі кульки зі сміттям…
Вчора на деяких Інтернет-сайтах з’явилася інформація «Знахабнілий “олень” відзначився в центрі Ужгорода на пл. Театральній», яку автор просиврозцінити як офіційне звернення до працівників Ужгородської міліції.

В даній публікації йшлося про те, що водій автомобіля марки «Fiat» здержавним номерним знаком АО 59-98 АТ, порушуючи всі можливі правила дорожнього руху, рухаючись з площі Ш.Петефі, проїхав пішохідний міст і зупинився під новорічною ялинкою на площі Театральній. А далі вийшов із машини, витягнув з багажника три великі кулька зі сміттям і поклав їх підялинку… Після чого, сівши за кермо, знову ж через пішохідний міст поїхав убік площі Петефі.

Повідомляємо, що відносно водія зазначеного автомобіля працівники ВДАІ Ужгородського міськвідділу міліції склали два адміністративні протоколи: за ч.1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення вимог дорожніх знаків), санкція якої передбачає накладення штрафу у сумі від 255 до 340 гривень. Правопорушнику винесено постанову про притягнення його до адміністративної відповідальності.

Другий протокол складено за ч.4 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (створення аварійної обстановки), якою передбачено накладення штрафу в розмірі від 680 до 850 гривень, або позбавлення права керування ТЗ на строк до одного року.

Протокол відносно водія-порушника направлено до суду для вирішення питання про притягнення його до відповідальності в порядку чинного законодавства.

Діана ДОРОГІЙ, Ужгородський МВ УМВС