ЄС як і раніше готовий підписати Угоду про асоціацію з Україною

[Total: 0    Average: 0/5]

Євросоюз, як і раніше готовий підписати угоду про асоціацію з Україною, якщо влада країни підтвердить прихильність закладеним в ній цінностям.
Про це заявив голова ЄС Херман ван Ромпей за підсумками зустрічі з прем’єр -міністром Польщі Дональдом Туском у Варшаві.

“Європейський союз як і раніше готовий підписати і застосувати нашу угоду , якщо влада підтвердить прихильність до вільної, єдиної і демократичної України і цінностей, на яких заснована Угода про асоціацію”, – сказав Ромпей, чиї слова наводить прес-служба Європейської ради, повідомляє РИА Новости.

Ромпей засудив ” невиправдане застосування сили і жорстокість українських властей проти демонстрантів” , більшість з яких , за його словами , є мирними . “Я висловлюю співчуття сім’ям загиблих. Всі винні повинні понести відповідальність . Я бажаю якнайшвидшого одужання сотням постраждалим , а також закликаю негайно звільнити всіх ув’язнених за їх участь в мирних демонстраціях ” , – заявив голова Євросоюзу .

“Діалог з громадянським суспільством і політичною опозицією – єдиний вихід, і правильний демократичний вихід з кризи” , – додав він.

Польський прем’єр розповів про ініціативу Польщі , згідно з якою кошти , з яких Євросоюз хотів профінансувати асоціацію з Україною, могли б бути спрямовані на “розвиток громадянських рухів”.

Фото : REUTERS
http://www.unian.ua

 

Comments are closed.