Служби, що забезпечують життєдіяльність столиці, звернулися до учасників акцій протесту з вимогою розблокувати роботу Київради та КМДА

[Total: 0    Average: 0/5]

Міські служби, що забезпечують сталу життєдіяльність столиці, звернулися до учасників акцій протесту з проханням розблокувати роботу Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації, аби уникнути транспортного колапсу та техногенної катастрофи.

Зокрема, відкрите звернення підписали представники КП «Київпастранс», «Київський метрополітен», «Київтранспарксервіс», «Київдорсервіс», «Київкомунсервіс», «Київжитлоспецекслуатація», КК «Київавтодор», СВКП «Київводфонд», КП «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт», комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» та інші.

«Під час погіршення погодних умов усі міські служби мають працювати злагоджено та чітко, як єдиний механізм. Забезпечити регулярне вивезення сміття, роботу каналізації, водо- та теплопостачання до житлових будинків, шкіл, дитячих садочків, лікарень та закладів опіки, гарантувати безперервну роботу міського громадського транспорту, служби швидкої медичної допомоги, служби порятунку тощо. Це далеко не повний перелік основних завдань столичної влади. Стабільне функціонування міського господарства потребує чіткої координації та оперативних управлінських рішень. А блокування роботи Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації ускладнює комунікацію та взаємодію між структурними підрозділами, може призвести до транспортного колапсу чи, навіть, техногенної катастрофи. Учасники акцій протесту, які захопили будівлю столичної влади, мають зрозуміти – висловлюючи свою громадянську позицію, варто пам’ятати також і про громадянський обов’язок, обов’язок дбати про місто, де всі ми мешкаємо та працюємо, про людей, які живуть поруч.

Ми, представники комунальних підприємств, корпорацій та інших організацій, що беруть участь у забезпеченні сталої життєдіяльності столиці, звертаємося до всіх учасників масових акцій з проханням розблокувати роботу міської влади, звільнивши адмінбудівлю Київради та Київської міської державної адміністрації.

Ми закликаємо усіх киян та гостей столиці: реалізуючи своє право на мирні зібрання, не позбавляйте один одного права жити у чистому та комфортному місті, в якому нічого не загрожує здоров’ю та життю людей», – про це йдеться у зверненні підприємств та організацій, які забезпечують безперебійну життєдіяльність столиці.

Comments are closed.