СБУ заявила про початок проведення антитерористичної операції по всій Україні

Таке рішення було ухвалене через події останньої доби, пояснив у своїй заяві голова СБУ Олександр Якименко.

Служба безпеки України і Антитерористичний центр України починає антитерористичну операцію на території країни. Про це йдеться в заяві глави СБУ Олександра Якименка.

“Події останньої доби в Україні засвідчили наростаючу ескалацію силових протистоянь та масове застосування зброї зі сторони екстримісько налаштованих угруповань. В багатьох регіонах держави захоплюються органи місцевої влади, структури міністерства внутрішніх справ, служби безпеки, прокуратури, військові частини, склади з боєприпасами. Горять приміщення судів, вандали нищать приватні помешкання, вбивають мирних громадян”, – заявив глава СБУ.

За його словами, у руках “злочинців” тільки за останню добу понад 1500 одиниць вогнепальної зброї і 100 тисяч набоїв. “Сьогодні відбувається свідоме, цілеспрямоване застосування насильства, шляхом підпалів, убивств, захоплення заручників, залякування населення з метою досягнення злочинних цілей. Все це з використанням вогнепальної зброї. Це вже не прояви тероризму – це конкретні терористичні акти! Радикальні і екстремістські угруповання своїми діями несуть реальну загрозу життю мільйонам українців”, – заявляє Якименко.

В зв’язку з цим і було ухвалене рішення про проведення антитерористичної операції на території країни. “Хочу зазначити, що рівень суспільної небезпеки який існує в Україні потребує залучення усіх суб’єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом”, – зауважив глава СБУ.

Він також зауважив, що згідно із законом “Про боротьбу з тероризмом” до цієї роботи залучені: СБУ, МВС, Міноброни, Прикордонна служба, центральні та місцеві органи влади. З огляду на таке рішення в державі запроваджуються заходи щодо посилення безпеки охорони громадського порядку та державного кордону, додав Якименко.

Окрім того, керівник СБУ звернувся до українців з проханням “зберігати спокій та дотримуватись у своїх діях законодавчих вимог”.

І додав, що про рішення щодо проведення антитерористичної операції вже проінформував президента Віктора Януковича.

http://tsn.ua

Comments are closed.