Засідала комісія з питань захисту прав дітей

У четвер, 20 лютого, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав та інтересів дитини.

Участь у роботі комісії взяли представники служби у справах дітей, управління соціального захисту населення,відділу освіти та у справах національностей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юридичного відділу апарату райдержадміністрації, відділу охорони здоров’я. Провів засідання перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Когутич.

На засідання було винесено питання про призначення заявників піклувальниками над дитиною-сиротою та над дітьми,позбавлених батьківського піклування, про неналежне виконання батьківських обов’язків та доцільність позбавлення батьківських прав, затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.

Присутні заслухали соціальних працівників, які надали інформацію про обставини кожної справи, умови утримання дітей, представили усі необхідні документи. За підсумками рекомендацій, наданих службою у справах дітей райдержадміністрації, комісією було ухвалено рішення по кожній конкретній справі.

uzh-rda.gov.ua

Comments are closed.