Петьовка – Махніцькому: перевірте Великобичківський лісгосп, громада вимагає

Народний депутат просить генеральну прокуратуру провести комплексну перевірку державного підприємства та притягти до відповідальності винних у можливих злочинах.

Як інформує Rakhiv.in, зверненням до генерального прокурора Василь Петьовка відреагував на відкритий лист громади Великого Бичкова.

У ньому зазначається, що директор держлісгоспу Сойма Ю. М. за завищеними цінами придбавав основні засоби, зокрема – дровокольний станок, чим заподіяв матеріальну шкоду державному підприємству.

Окрім цього, за відпрацьованими схемами, наполягають люди, систематично, шляхом складання фіктивних актів виконаних робіт на будівництво лісових доріг, які фактично функціонували раніше, керівник держлісгоспу здійснював розкрадання коштів підприємства. Також заявники вказують на масове вивільнення з роботи фахівців галузі та призначення на керівні та інші ключові посади в держлісгоспі родичів директора Сойми Ю. М.

У зверненні народного депутат йдеться, що не поодинокими також є факти виділення лісових ділянок під розробку, що проводиться з порушенням існуючих правил адресно наближеним до директора підприємцям та особисто його брату Сойма С. М.

Поряд з цим, мають місце випадки проведення самовільних рубок, продукція яких за сприяння керівництва держлісгоспу не обліковано вивозиться без документів та переробляється на підконтрольних приватних пилорамах чи реалізується третім особам оминаючи касу підприємства, зазначається у зверненні.

Тому, йдеться у зверненні Василя Петьовки, він просить відомство провести комплексну перевірку наведених у вказаному зверненні фактів порушення вимог природоохоронного законодавства посадовими особами Великобичківського держлісгоспу Рахівського району Закарпатської області, стану збереження державного майна та раціональності його використання, у тому числі правильності відведення лісосік для розробки та виписки лісорубних квитків.

http://www.mukachevo.net