Затримано ймовірних замовника та виконавця вбивства власника кав’ярень Time

www.mukachevo.net вдалося дізнатися ексклюзивні подробиці резонансної справи, яка сколихнула місто та всю область наприкінці січня цього року. Наразі інформація є неофіційною, але достовірною, і буде підтверджена вже незабаром.
Двох чоловіків сьогодні вночі, 2 квітня спецтранспортом було доставлено з Києва, де їх затримано, до Мукачева, де протягом усього дня тривають слідчі дії, зокрема і на місці вчинення злочину – будинку, де проживав вбитий Олексій К. з маленькою донькою.

Один з затриманих, який фігурує як замовник вбивства, добре знає вбитого і є доволі успішним столичним підприємцем і увесь цей час після вбивства спокійно ходив на роботу. Щоправда, під наглядом оперативників.

Інший затриманий – фігурує як виконавець. До останнього часу він перебував у Москві, і як тільки прибув до Києва, його відразу ж затримали одночасно з замовником. Власне, у цьому й полягав план правоохоронців.
Наразі не відомо, чи визнали затримані свою провину. Сьогодні має відбутися засідання суду, на якому має бути ухвалено рішення щодо запобіжного заходу щодо затриманих. Правоохоронці наполягають, щоб це був арешт.

Водночас, www.mukachevo.net  стали відомі додаткові подробиці самого вбивства. Затримані замовник та виконавець вбивства прибули на Закарпаття з Києва на орендованому авто марки Volkswagen та перебували тут всього 2 години. Саме через це авто і було з’ясовано особу замовника, який орендував машину на своє ім’я. Крім того, міліції відомо достеменно звідки прибули вбивці, оскільки у знайденому авто, яким пересувалися 2 чоловіки, був встановлений навігаційний маячок, в програмі якого зберігся чіткий маршрут.

Також правоохоронці з’ясували, що власник кав’ярень був застрелений з обрізу, на який було прилаштовано глушник особливим технічним скотчем, який у Мукачеві можна придбати тільки в одному місці. Попередньо це був Епіцентр.

Зауважимо, що 44-річний власника кав’ярень Time застрелили в його ж будинку у неділю, 26 січня ввечері, а виявили лише наступного дня, у понеділок близько 11.00. Увесь цей час у будинку перебувала 5-літня донька загиблого.

А ось так звучить попередня версія міліції:
В ході досудового розслідування та працівниками міліції встановлено, що до скоєння даного злочину причетні: громадянин Ш., мешканець м.Києва та громадянин Б. також мешканець м.Києва, які 26 січня о 14.20 год. з метою вбивства громадянина Олексій П. з мотивів помсти через систематичні конфлікти потерпілого із колишньою дружиною, яка є родичкою громадянина Ш., приїхали до Мукачева. Після цього громадянин Б. за вказівкою громадянина Ш. того ж дня о 14.24 год. із обрізом мисливської рушниці проник через незачинені вхідні двері до будинку, де здійснив 2 постріли із вказаної зброї у життєво важливі органи потерпілого. Переконавшись у настанні смерті громадянина Олексія П. , громадянин Б. залишив місце події, повернувся до громадянина Ш. та разом вирушили до Києва.

Іван Романчук

 www.mukachevo.net  

Comments are closed.