У Миколаєві скандального нардепа Царьова закидали яйцями та побили

Люди з натовпу вигукували йому: “Пішов вон, фашист російський!”.

Сьогодні в Миколаєві побили нардепа-регіонала та кандидата в президенти Олега Царьова. Він приїхав у лікарню швидкої допомоги, аби провідати прихильників Путіна, що постраждали під час знесення наметового містечка біля пам’ятника Героям-ольшанцям.

Коли Царьов вийшов зі свого автомобіля і попрямував до входу в лікарню, до нього з кількома активістами підійшов один з лідерів Народного ополчення Миколаєва Олександр Янцен і запитав його: “Навіщо ти сюди приїхав?”, пише “Преступности.НЕТ”.

Після того почалася словесна перепалка, на яку відреагував Царьов і став кричати на Янцена, використовуючи при цьому ненормативну лексику. Царьова закидали курячими яйцями.

Потім Янцен ударив Царьова по обличчю. Почалася бійка, під час якої нардеп сам розштовхував своїх охоронців і ліз у бійку. Царьов ще раз отримав кулаком в обличчя. Нардеп вирвався з натовпу і почав іти до входу в лікарню. Люди ж почали вибудовуватися ланцюгом, щоб не дати йому пройти. У підсумку нардепа зупинили на ганку.

Люди викрикували: “Пішов вон, фашист російський!”.

Нагадаємо, напередодні в ефірі “Шустер LIVE” Олександр Янцен пообіцяв Царьову показати гнів народу, якщо той приїде до Миколаєва.

Учора ж скандальний Царьов показав у Раді середній палець під час виступу Ляшка.

http://tsn.ua