Петьовка звернувся до Генпрокурора щодо будівництва офісу закарпатського Міндоходів

Народний депутат України Василь Петьовка звернувся із запитом до виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького, щодо правомірності будівництва адмінкорпусу Головним управлінням Міндоходів у Закарпатській області.
Народний депутат України Василь Петьовка звертає увагу виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького на ситуацію, що склалася навколо будівництва адмінкорпусу Головним управлінням Міндоходів у Закарпатській області.

Ще 31 березня 2014 року на сайті Ужгород.нет було оприлюднено фото світлин та результати проведеного журналістського розслідування щодо проведення керівництвом Головного управління Міндоходів у Закарпатській області капітального будівництва будівлі адмінкорпусу відомства у м. Ужгород по вул. Волошина 52.

Зокрема, журналісти акцентували увагу на тому, що жодної публічної інформації про оголошення та проведення відкритих торгів на проведення капітального будівництва адміністративної будівлі вказане управління не розповсюджувало. Відсутня також будь-яка інформація щодо укладених угод на проведення капітального будівництва цієї споруди з підрядчиками, про найменування підрядної організації чи організацій, вартості споруджуваного об’єкту, джерел фінансування цього будівництва, строків початку його та етапів його ведення, очікуваної дати завершення.

Не оприлюднювалась ця інформація і з боку структурного підрозділу виконавчого комітету Ужгородської міської ради в галузі містобудування та архітектури щодо погодження проекту будівництва, що ведеться ГУ Міндоходів у Закарпатській області. Утаємничено також і відомості про організацію-розробника проекту забудови та установи, що проводила технічну експертизу такого проекту. Взагалі відсутня будь-яка інформація, передбачена чинним законодавством під час проведення забудови території, у тому числі реквізити ліцензії про його початок.

У той же час, Кабінетом Міністрів України вживає непопулярні методи жорсткої економії бюджетних коштів та посилений контроль за їх використанням. Зменшуються соціальні виплати, коштів не вистачає на вирішення найгостріших питань соціальної сфери. За таких умов є незрозумілими мотиви керівництва Головного управління Міндоходів у Закарпатській області щодо будівництва додаткового адміністративного корпусу, використання та утримання якого у майбутньому не є нагальним й доцільним.

За таких умов, слушними є припущення журналістів відносно проведення керівництвом обласної податкової служби самовільного будівництва об’єкту за рахунок «тіньових» джерел фінансування, залучених у вигляді «добровільних» пожертвувань підконтрольних платників податків.

Тому, народний депутат Василь Петьовка, враховуючи, важливість питання, просить виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького дати доручення в найкоротший термін провести належну перевірку щодо дотримання вимог чинного законодавства керівництвом Головного управління Міндоходів у Закарпатській області при проектуванні, отриманні дозвільних документів та погодженні будівництва адміністративного корпусу, а також при виборі підрядників та виконавців робіт та наявність у них відповідних дозволів і ліцензій.

Також, при проведенні відповідних перевірок народний депутат Василь Петьовка просить звернути увагу на встановлення джерел фінансування будівництва та відповідність об’єму виконаних робіт затраченим коштам.

http://zakarpattya.net.ua