1, 2 та 9 травня у закарпатських Центрах обслуговування платників – вихідні дні

Органи Міндоходів не працюватимуть на травневі свята.

ГУ Міндоходів у Закарпатській області повідомляє, що 1, 2 та 9 травня у Центрах обслуговування платників є вихідними днями.

У зв’язку з кампанією декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році, яка триває до 1 травня, встановлено такий графік роботи сервісних центрів Міндоходів у Закарпатській області: понеділок-п’ятниця – з 9 до 20 год. за київським часом, субота – з 9 до 16 год. за київським часом, а неділя – вихідний день.

Нагадуємо, що платники податків можуть скористатися сервісом електронного звітування. Подача звітності в електронному вигляді позбавляє декларанта необхідності відвідування органів доходів і зборів.

Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонуйте до Кол-центру за номером 0-800-501-00-7.

Для скарг на протиправні дії працівників Міністерства та оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, звертатися до «Пульсу» – (044) 284-00-07, – повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

https://zakarpatpost.net

Comments are closed.