100 майбутніх захисників України виховали в Мукачеві

Чи не побояться мукачівські випускники й наділі пов’язати своє життя із захистом країни, побачимо згодом. А зараз радіємо разом з ними з нагоди закінчення навчання.

В останній весняний день на центральній площі Мукачева було по-родинному тепло та хвилюючи урочисто. Адже саме 31 травня біля пам’ятника Кирилу та Мефодію відбулись урочисті заходи з нагоди випуску вихованців Мукачівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Цьогоріч рівно сто майбутніх захисників Вітчизни отримали дипломи про закінчення даного навчального закладу. Привітати ліцеїстів, їх батьків та педагогічний колектив прийшли й рятувальники, адже одним із профільних напрямків, якому навчаються юнаки у ліцеї, є пожежно-рятувальна справа.

Начальник відділу персоналу Управління ДСНС України у Закарпатській області Олександр Беспалько привітав випускників з їхнім святом та подякував викладацькому складу за відмінну підготовку ліцеїстів, високий моральний стан, стройовий та фізичний вишкіл.

«Немає благороднішої місії, ніж захист свого народу й Батьківщини. Переконаний, що наші вихованці в майбутньому вірою і правдою служитимуть українському народові», – зазначив під час урочистостей Олександр Беспалько. Також від імені оперативно-рятувальної служби Закарпаття він вручив грамоти та цінні подарунки керівництву ліцею та його кращим вихованцям.

За доброю традицією урочистості продовжилися ритуалом прощання з прапором та вальсом у виконанні ліцеїстів. А наостанок майбутні захисники нашої Батьківщини пройшли площею урочистим маршем вже традиційно підкидуючи монетки «на щастя».

У ДСНС України у Закарпатській області

Comments are closed.