Керівництво закарпатської міліції привітало зі святом журналістів

6 червня в Україні відзначається професійне свято представників засобів масової інформації. А напередодні журналістів вшанували в обласному управлінні міліції.

Вітав представників «четвертої влади» в.о. начальника УМВС області полковник міліції Сергій Шаранич. Сергій Олексійович звернувся до мас-медійників зі словами:

– Вас, журналістів, недарма називають представниками четвертої влади. Адже ви маєте реальний вплив на події в суспільстві, формуєте своїми статтями та телевізійними сюжетами громадську думку, впливаєте на оцінку громадянами тих чи інших подій.

 Сьогодні, коли Україна переживає важкі часи, коли існує реальна загроза нашій державності, саме від об′єктивності, незаангажованості, а головне – від патріотизму самих журналістів, представників четвертої влади, залежить спокій та злагода в суспільстві.

 Пишіть у своїх статтях і показуйте в телеоб′єктивах лише правду про події в українському суспільстві, якою б гіркою вона часом не була.

 Зі свого боку, як керівник правоохоронної служби краю, обіцяю закарпатським журналістам всіляке сприяння в роботі. Ми, як і раніше, всебічно інформуватимемо вас про криміногенну ситуацію в області, про роботу закарпатської міліції, розкриття резонансних злочинів.

 Прийміть мої сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста. Ми спільно робимо одну велику справу – захищаемо правопорядок в державі, мир і спокій наших громадян.

 Щиро бажаю вам усім міцного здоров′я, родинного затишку, належних гонорарів за вашу нелегку роботу й нових творчих успіхів. Зі святом!

 

 

 

 

Керівництво УМВС області відзначило грошовими преміями та Подяками велику групу закарпатських журналістів, які об′єктивно висвітлюють нелегкий труд правоохоронців.

А лауреатом традиційної щорічної премії імені журналіста та міліціонера Михайла Фатули цьогоріч, за одностайним рішенням обласної спілки журналістів України та УМВС області, став співробітник прес-служби УМВС, відомий в краї телеоператор, майор міліції Ярослав Залуцький. З чим ми щиро і вітаємо колегу!

СЗГ УМВС України в Закарпатській області