Владика Ніл відвідав Свято-Вознесенську парафію в Чинадієві

У Неділю святих Отців першого Вселенського Собору, Преосвященний владика Ніл відвідав Свято-Вознесенську парафію у Чинадієві, присілок Грабівниця Чинадіївського деканату.

Преосвященного владику зустрів адміністратор парафії прот. Володимир Іванчо, декан Свалявського деканату разам з дітьми сиротинця Чинадієвського дитячого будинку, котрі привітали владику теплими віршами-привітаннями.

Перед початком Архієрейської Служби Божої, владика Ніл освятив відновлений іконостас. Службу Божу владиці співслужив також декан Чинадієвського деканату прот. Михайло Софілканич та двоє священослужителів.

 

 

 

 

 

 

В часі Літургії особливо молилися за дітей сиріт, котрі чекаю своїх маму і тата і затишної домашньої опіки. У своєму архіпастирському слові владик Ніл розповів про важливість Першого Вселенського Собору, важливість розуміння Символу Віри, а також наголосив про важливість пізнання своїх коренів, віри своїх батьків.

Після Літургії Владка помолився разом з вірниками молитву Блаженного Теодора до Пресвятої Богородиці та попросив у Неї заступництва над усіма дітьми-сиротами та батьків, котрі хотять усиновити їх.

http://www.mgce.uz.ua

Comments are closed.