В Ужгороді ліквідують сміттєзвалища

Протягом двох тижнів їх має в місті вже не бути.

Упродовж двох тижнів в Ужгороді ліквідують понад три десятки несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ. Про це сьогодні повідомив в.о.міського голови Віктор Щадей.

Сьогодні працівники КШЕПу прибирали стихійне сміттєзвалище на вулиці Бородіна, що за «П’яним базаром». Раніше тутешній контейнерний майданчик вважався одним із найзанедбаніших в Ужгороді, бо потопав у відходах. Місцеві мешканці не раз скаржилися на такий «краєвид», волоцюг, сморід і пацюків. Нині цю територію за дорученням в.о.міського голови Віктора Щадея практично очистили – вивезли32 м куб. сміття.

Усі стихійні сміттєзвалища міста за вказівкою в.о.мера розподілили між КШЕПом і житлово-комунальними підприємствами. Наразі комунальники вже ліквідували сміттєзвалище на вул.Мукачівській і прибирають вул.Бородіна. Наступні за планом – Челюскінців і Заньковецької. Усього очистять від відходів 32 стихійні майданчики.

Також в.о. міського голови звернувся до ужгородці з проханням повідомляти про стихійні сміттєзвалища в місті в оперативну службу міськради за номером: 615535

Прес-служба Ужгородської міської ради

Comments are closed.