Закарпатських школярів навчали безпеці

Нагадувши правила дорожнього руху.

Літні шкільні канікули у повному розпалі. Під час канікул зростає кількість дітей, які попадають у дорожньо-траспортні пригоди. Можна навести багато прикладів, де саме діти опинились під колесами швидкісних автівок або побачити дітей, які роз’їжджають на скутерах чи катаються на велосипедах.

Саме із метою попередження дитячого травматизму інспектор ВДАІ по обслуговуванню Іршавського району майор міліції Михайло Пушкаш та оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей Іршавськогорайвідділу міліції молодший лейтенант Василь Сочка відвідали центральний табір туриського активу учнів України в селі Осій, де зараз відпочиває близько 160 дітей із різних куточків Закарпаття.

Вихованці літнього закладу мали змогу повторити, а дехто вивчити правила дорожнього руху. Адже знання їм знадобляться вже на початку нового навчального року. Під час зустрічі діти уважно слухали виступ фахівця, який їм розповів про наслідки порушень правил дорожнього руху, як потрібно переходити дорогу, що чекати транспорт треба на тротуарах та посадкових майданчиках, а якщо їх немає – на узбіччі, не створюючи перешкод для дорожнього руху. Серед дітей багато любителів кататись на велосипеді, тому попросив державтоінспектор всіх запам’ятати, що кататися на велосипеді вулицями та дорогами дозволяється лише тим, кому виповнилось 14 років.

Оперуповноважений Василь Сочка, провів роз’яснювально-профілактичну бесіду щодо профілактики злочинів та правопорушень у підлітковому середовищі. Також розповів дітям про негативні наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління. Всі ці звички не тільки шкодять здоров’ю, а як наслідок – спонукають молодь до необдуманих вчинків.

Правоохоронці сподіваються, що знання, які отримали діти під час бесіди, стануть їм у пригоді, а батькам не буде приводу хвилюватись за життя і безпеку своїх дітей на дорогах та побуті.

Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС

Comments are closed.