Чопських прикордонників забезпечать бронежилетами

Кошти виділили з міського бюджету прикордонного містечка.

Міськрада міста Чоп виділить 50 тисяч гривень на закупівлю бронежилетів для прикордонників Чопського прикордонного загону, задіяних в АТО.

Про це повідомила міський голова Галина Цар.

“Міською радою розроблено Програму матеріально-технічного забезпечення Чопського прикордонного загону на 2014 рік, відповідно до якої 50 тисяч гривень буде віділено для придбання захисних бронежилетів для прикордонників, задіяних в антитерористичній операції на Сході країни”, – повідомила мер.

Вона додала, що керівництво міськради звернулася до всіх міських голів краю з проханням фінансово підтримати прикордонні загони з Закарпаття в зоні АТО.

“Ми звернулися до міських голів краю розглянути можливість фінансово допомогти військовослужбовцям, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях”, – сказала Цар.

Як раніше повідомили в командуванні Чопського прикордонного загону, наразі наказу про направлення його особового складу в зону АТО немає.

“Особовий склад загону вирушить у Львівську область на навчання, в яких будуть задіяні ще п’ять прикордонних загонів Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Тільки після цього прийматиметься рішення щодо відправлення в зону АТО. Жоден прикордонник, який не буде забезпечений бронежилетом та іншими засобами захисту, на Схід не поїде”, – запевнив дружин військовослужбовців тимчасово виконуючий обов’язки начальника Чопського прикордонного загону Вадим Брицький.

Укрінформ 

Comments are closed.