В Ужгороді збираються рятувати “Автомобіліст”

Про те, що стадіон не зникне заявив в.о. міського голови Ужгорода Віктор Щадей на виїзному засіданні.

Про це повідомив в.о.міського голови Віктор Щадей на виїзному засіданні комісії, яке відбулася учора ввечері на стадіоні «Автомобіліст», що на вул. Перемоги.

Нагадаємо, частину спортивного майданчика на стадіоні «Автомобіліст» колишня міська влада ще торік віддала під приватну забудову. Ділянку самовільно обгородили впритул до баскетбольного майданчика, який власними зусиллями облаштували місцеві мешканці. За документам, тут має з’явитися 15-квартирний 4-поверховий житловий будинок.

Як розповів Віктор Качур, голова федерації футболу в м.Ужгороді, стадіон «Автомобіліст» – єдина спортивна муніципальна споруда, яка не здана в оренду і наразі закріплена за ДЮСШ №1, вихованці якої тут займаються. «Забудовник не тільки споруджує багатоповерхівку впритул до стадіону, а вже навіть перейшов межі. Тому Федерація футболу Закарпаття і меценати готові вже з понеділка задля захисту обгороджувати стадіон, встановлювати тут трибуни, проводити санітарну чистку, ремонтувати поле й облаштувати довкола бодай дві бігові доріжки», – наголосив він.

Власне, сам забудовник на засідання виїзної комісії не з’явився. Олександр Шеба, перший заступник начальника інспекції ДАБК, розповів, що земля виділялась приватній особі для індивідуального будівництва, яка, за документами, передала її ЖБК. Ділянка розташована на межі зі стадіоном, і яким чином власник буде обслуговувати житловий будинок, до прикладу, проводити ремонтні роботи чи забезпечити під’їзд машин у разі пожежі, – невідомо.

«Ми з’ясували, що забудовник зайняв частину землі, яка належить стадіону ДЮСШ №1. Тому негайно готуємо лист-звернення до державної архітектурно-будівельної інспекції, аби призупинити будівництво. Адже фактично це будівництво блокує стадіон, і сюди неможливо буде під’їхати. Забудовник не крастиме в ужгородців спортмайданчик, «Автомобіліст» не стане «прибудинковою територією» новобудови. Ми скасуємо незаконні дозволи», – наголосив в.о.міського голови Віктор Щадей.

LOBDA

Comments are closed.