Прокуратура лише зараз дізналася, що в ужгородському пологовому будинку беруть гроші з пацієнтів

Прокуратура притягнула до відповідальності заступника головного лікаря, головного бухгалтера Ужгородського пологового будинку та начальника відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради.

Була організована перевірка в Ужгородському пологовому будинку та відділі охорони здоров’я Ужгородської міськради. До перевірки залучалися спеціалісти ДФІ в Закарпатській області та СДС БЕЗ Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області”.

“В ході прокурорської перевірки- розказує прокурор Ужгорода, – встановлено, що працівниками Ужгородського міського пологового будинку безпідставно залучалися кошти пацієнтів, у тому числі під виглядом благодійної допомоги, для придбання медикаментів, предметів, матеріалів, інвентарю, оплати послуг тощо”.

“Мали місце також фати стягнення плати за проведення діагностичних та лабораторних досліджень, які насправді є безкоштовними.
Порушення при використання коштів із спеціального фонду закладу, а також порушення прав громадян.
Ми встановили і винних у вказаних порушеннях – це посадові особи пологового будинку та відділу охорони здоров’я Ужгородської міськради” – розповідає Володимир Гаврилюк.

Відтак, прокурором міста Ужгорода було внесено відповідне подання до Ужгородської міської ради з вимогою усунути виявлені порушення і притягти винних до відповідальності. За результатами його розгляду, до дисциплінарної відповідальності вже притягнуті заступник головного лікаря, головний бухгалтер Ужгородського пологового будинку та начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради, пише прес-служба прокуратури Закарпатської області.

http://www.mukachevo.net