Читайте у новому номері газети «НЕДІЛЯ»

Остання війна для Путіна

Пам’ятаю той день, 12-го червня, коли з Донбасу надійшла новина аж про два танки в сепаратистів. Це був шок, як завжди. Звідки, чорт забирай?! Ні, ну ясно звідки – з Росії. Але що це означає, це нове божевілля? Невже «він» і цю межу переступив?

Трохи згодом у мережах почали самозаспокоюватися: це не справжні бойові танки, а зняті з постаментів танки-пам’ятники. Вони, сепари, їх лише задля понтів ганяють. Зрозуміло, що заспокоювалися ми недовго, і реальність, теж – як завжди, виявилася жорстокішою.

 Аби врятувати сина «від тюрми» – платіть долари!

Телефонні шахраї обдурюють закарпатців на великі суми, прикидаючись поліцейськими, «синами» та інтернет-торгівцями

 У школу без квітів

Ужгородські навчальні заклади у Першовересень замість квітів зібрали на підтримку військових понад 9 тисяч гривень

 Ужгород без ДАІ?

Останнім часом в Ужгороді поширюється інформація про те, що майже всі «даішники» міста поїхали в зону АТО і тепер у місті нікому карати порушників руху.

 Словаччина розпочала поставки газу в Україну

Україна та Словаччина завершили двотижневу перевірку газогону «Вояни-Ужгород» та почали повноцінну реверсну поставку газу.

 Фашистський антифашизм

Є речі, про які потрібно говорити постійно. Не те, щоби кожного дня, але, певно, і кожної години. Це речі важливі, фундаментальні, основоположні, від яких залежить рівновага в суспільстві, мир і благополуччя, життя і майбутнє нас і наших дітей.

 Зберігаємо яблука і груші до весни

Осінь – час збирання яблук та груш. Але як правильно зберегти плоди, щоб ласувати ними всю зиму?

 ЗАКАРПАТСЬКІ СТОРІНКИ ЙОСИПА ТЕРЕЛІ

Серед закарпатських в’язнів сумління постать Йосипа Терелі виділяється своїм масштабом. Його доля така несподівана на повороти, настільки драматична і контраверсійна, що годиться для фіксації у фільмах, романах чи драматургії

 Закарпаття може забезпечити ківі всю Україну

Закарпатські господарі готуються збирати врожай місцевого ківі. Він уродив рясно. Зелені ягоди вже звисають на деревах чи радше – лозі, бо ківі нагадує саме виноградну лозу чи ліану. На своїй присадибній ділянці в сім соток ужгородець Генріх Стратон посадив ківі кілька років тому. Тепер тут своєрідні ківі-джунглі. Рослина, вподобавши місцину, розрослася по всій території

Свіжий номер газети «НЕДІЛЯ» уже в продажу!

Купуйте у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

Передплатний індекс газети — 09658.

http://zakarpatpost.com/