Гелетей пояснив, чим займається Міноборони під час перемир’я

Очільник Міноборони не виключає відновлення бойових дій на Донбасі.

Режим припинення вогню потрібен для підготовки до захисту позицій сил АТО на території Луганської та Донецької областей.

Про це заявив міністр оборони України Валерій Гелетей перед розширеним засіданням уряду, пише УНІАН. Водночас він зауважив, що військове протистояння на Донбасі може відновитися.

“Це політичне рішення – про перемир’я. Ми, як військові, керуємося правилом “хочеш миру – готуйся до війни”, для нас цей період – можливість посилення на всіх напрямках: від матеріально-технічного до інженерних споруд, які будуються, посилення людського ресурсу. Для нас перемир’я – це підготовка до можливих процесів, які можуть відбутися в результаті порушення перемир’я “, – сказав очільник Міноборони.

При цьому Гелетей зазначив, що Міноборони веде переговори з Генштабом РФ про звільнення полонених. “І далеко не “ЛНР” вирішує питання, які бере на себе”, – додав він.

Нагадаємо, у п’ятницю, 5 вересня, представники України та бойовиків у Мінську домовилися про припинення вогню на Донбасі та про обмін полоненими.

http://tsn.ua/politika