Закарпатець в лісі натрапив на повішеника

[Total: 0    Average: 0/5]

0Мешканець одного із сіл на Великоберезнянщині пішов днями в ліс по гриби і натрапив на повішеника, в якому згодом впізнали зниклого безвісти ще навесні односельця.

Зовсім не сподівався побачити мисливець за грибами у лісі те, що довелося побачити. Під час збирання грибів в урочищі «Спинка» за декілька кілометрів від населенного пункту він виявив на дереві повішеним скелетований труп людини. Чоловік не на жарт налякався, одразу повернувся у село і повідомив жахливу звістку селянам.

У селі всі знали про зниклого односельця, який ще весною пішов з дому в ліс і донині не повернувся. Про місце перебування його ніхто не знав, зв’язку з ним не було. Тому про страшну знахідку одразу повідомили батька зниклого громадянина та міліцію.

Під час проведення огляду місця події правоохоронці в штанах загиблого знайшли особисті речі, які батько покійного впізнав і визнав речами свого сина.

Цю подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією: ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство). Правоохоронці перевіряють всі обставини, за яких чоловік пішов з життя. Та остаточне слово залишається за медичними експертами, які підтвердять або спростують факт насильницької смерті.

Мирослава Пекар,Перечинський РВ УМВС

Loading...

Comments are closed.