Тячівщину рятують від бездоріжжя

У районі відремонтували вже 70% доріг.

Поганий стан доріг довгий час залишався чи не найбільшою проблемою Тячівського району. Воно й не дивно, адже через недостатнєфінансуваннябагатороків ремонт автошляхівздійснювався далеко не в повномуобсязі, а подекуди і взагалі був відсутній. Втім на сьогодні, не дивлячись на вкрай складну економічну ситуацію в країні, керівництву Тячівської райдержадміністрації вдалось знайти вихід з такого здавалося б безвихідного становища. І зокрема налагодити в районі державно-приватне партнерство, завдяки чому впродовж останніх місяців здійснювався ремонт доріг у різних населених пунктах району.

А саме, кошти на бітум, а це 20% відзагальноїсумиремонтнихробіт, відшуковувала громада, іншівитрати (80%) здійснюються за рахунок коштів з обласного бюджету, (паливо, укладку, електроенергію, заробітну плату дорожникам, тощо).

Таким чином, на сьогодні повністю закінчено ремонт доріг в населених пунктах тереблянської долини, а саме в селах Угля, Колодно, Дулово, Вонігово. На даний момент здійснюється ремонт у напрямку Бедевля – Нересниця, на черзі Тересва – Терново та Нересниця – Широкий Луг. Майже завершено ремонт дороги Колодно–Нересниця, за винятком однієї невеличкої ділянки.Довгий час проблемним залишався стан доріг у Ганичах та Калинах, де також питання вже вирішено. Нарешті зрушено з мертвої точки вкрай необхідний ремонт у селі Кричево, де дорога була вкрай занедбаною. Наразі тут посилено трудиться дорожники.

– Загалом, майже 70% центральних доріг населених пунктів Тячівського району – відремонтовано, – відзначає перший заступник голови державної адміністрації Василь Дем’янчук. – За продовження такої співпраці і сприятливих погодніх умов до кінця року буде відремонтовано решту автомобільних доріг державного значення району.

І на сьогодні в районі максимально задіяні ремонтні бригади службиавтодору, які здійснюють ремонтні роботи у декількох напрямках.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації