Безпека на дорозі залежить від кожного учасника дорожнього руху

З 10 по 16 листопада на території Хустського та району та м.Хуст правоохоронці проводили профілактичні заходи під назвою “Пішохід”, “Пяний за кермом – злочинець”, “Безпечна швидкість” та “Спецсинал”.

Під час рейду даішниками було виявлено вісім водіїв, які керували транспортними засобами в нетверезому стані, виявлено п’ятнадцять пішоходів, які переходили дорогу поза пішохідним переходом. Також було виявлено декілька літніх людей, які переходили дорогу у невстановленому місці. З ними працівники ВДАІ проводили профілактичні бесіди.

Хустські “даішники” уважно придивлялися до водіїв і перевіряли, чи користуються вони ременями безпеки, мотошоломами, чи не розмовляють по мобільному телефону, перебуваючи за кермом, та виявляли нетверезих водіїв. Також працівники ДАІ контролювали ситуацію на пішохідних переходах біля навчальних закладів і в місцях масового руху пішоходів.

Крім цього, під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху працівники ВДАІ Хуста стали донорами та здали свою кров для тих, хто постраждав в результаті дорожньо-транспортних пригод.

Агнеса Куртяк, Хустський МВ УМВС