Закарпатські інтернати переформатують

Пріоритетним вважають виховання дітей у сімейному середовищі

У вівторок, 9 грудня, о 7.30 відбудеться прес-тур Ужгородського прес-клубу у Тячів, де на базі інтернату «Парасолька» відбудеться презентація Всеукраїнської кампанії «Відкриваємо двері дітям». Кампанія впроваджується в 12 країнах Європи і спрямована на повну відмову від інтернатів з переходом до системи виховання дітей у сімейному середовищі.

Розглядатиметься також питання деінституалізації в Закарпатській області в рамках Всеукраїнської кампанії «Відкриваємо двері дітям»

Світлана Якімеліна, начальник служби у справах дітей Закарпатської ОДА Якімеліна Світлана Степанівна розповість про досягнення регіональної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2012 – 2017 роки, а також представники дитячих будинків сімейного типу.

Катерина Чельцова, представник благодійної організації «Надія і житло» в Україні розповість про всеукраїнську ініціативу «Відкриваємо двері дітям» і прокоментує, наскільки реально переформатувати систему інтернатів.

Інші експерти подискутують на тему ефективності запровадження руху з відмови від інтернатів на Закарпатті.

В Україні понад 80 000 дітей зростають в інтернатах і понад 8 000 втрачають сім’ю щорічно.

Прохання акредитувати за тел./мейлом прес-клубу. Кількість місць обмежена.

Виїзд від готелю «Ужгород» о 7.30 (площа Кирила та Мефодія).

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Comments are closed.