12 грудня в Ужгороді неймовірна вистава «Кохання SEXом не зіпсуєш»

[Total: 0    Average: 0/5]

До Ужгорода завітають актори відомого Київського театру  імпровізацій  «Чорний Квадрат».

У прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» пройде прес-конференція та зустріч з акторами театру.

Для представників ЗМІ організатори вистави проведуть  акредитацію і на майбутні події, які відбуватимуться в Ужгороді у січні – лютому 2015 року.

Початок прес-конференції о 15-й годині.

Адреса прес-центру: Ужгород, площа Корятовича, 2 офіс 6 (вхід з двору, 2-й поверх)

Свою постановку Театр «Чорний Квадрат» покаже на сцені драматичного театру у п’ятницю, 12 грудня.

Театральний колектив успішно гастролює по всій Україні, а до міста Ужгорода приїде вперше – зі скандальною виставою «Кохання SEXом не зіпсуєш».

Увага: цей спектакль для публіки – від 18 років.

Київський театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат» існує від 1991 року.

Вистава «Кохання SEXом не зіпсуєш», яку столична трупа привезе 12 грудня до обласного центру Закарпаття, – це гостра сексуальна комедія для дорослих. Щоправда, з ліричним ухилом: любов, розтягнута у часі, і секс, знайдений через роки. Ця вистава про те, як деяким людям вдається (або не вдається) дійти до сексу і якими химерними способами вони потім намагаються втекти від наслідків. Як стається так, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що потрібно робити і чого не варто говорити? А які речі трапляються самі собою? І чи змінюється щось усередині нас після всього цього?.. Одне слово, глядач у залі почує запитання, які сам собі ставить у різні періоди свого життя, у різних «лямурних» обставинах. І може, у ході вистави навіть знайде для себе відповіді на деякі із них.

З анотації до вистави «Кохання SEXом не зіпсуєш»: «Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, смуток і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке, невловиме… Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Натомість – приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслабляє мозок».

Цю пікантну комедію для дорослих (зрештою, дорослих не так за паспортом, як за станом душі) її творці не рекомендують відвідувати «людям із надто святенницькими поглядами на світ, а також тим, хто не має почуття гумору». Утім, гарантують, що навіть «тонка натура» отримає катарсис. Бо ж комедія від Київського театру-студії імпровізації «Чорний Квадрат» «Кохання SEXом не зіпсуєш» – яскрава, динамічна і насичена. Вона – про кохання та секс, а ці теми навряд чи можуть бути нудними.

Comments are closed.