День Ангела, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор зустріне у Свято-Миколаївському монастирі

16 грудня, в день пам’яті святителя Феодора, архієпископа Олександрійського керуючий Мукачівської єпархією – Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершить архієрейське богослужіння в Мукачівському Свято-Миколаївському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 9-й годині.

Напередодні, вірники і духовенство Єпархії надіслали вітальне звернення до Владики Феодора. У ньому, зокрема йдеться: «Ваше Високопреосвященство, дорогий наш Владико!

З року в рік ми, священнослужителі та вірники ввіреної Вам Богом Мукачівської єпархії збираємося до найдревнішої Свято-Миколаївської обителі, щоб разом з Вами молитовно вшанувати Вашого небесного покровителя – священномученика Феодора, архієпископа Олександрійського.

З життя священномученика Феодора відомо, що в Олександрії він багато потрудився заради утвердження Православ’я для цього святого місця.

Ваше архіпастирське служіння є своєрідним відлунням діяльності священномученика Феодора. Одна з найдревніших кафедр Української Православної Церкви – Мукачівська з Вашим приходом – преобразилася. Відновлюючи крок за кроком монастирі, храми, науку, богослужбове життя, структуру єпархії – Ви з великою мудрістю вкладаєте в цей процес своє серце, бачення, життя.

Сьогодні наша єпархія – не просто живе, вона динамічно рухається вперед. Нині слово, що було посіяне в Вашу душу Великим Предстоятелем, Митрополитом Володимиром, приносить плід, воно Вас загартовує і стверджує.

Віддавати цілого себе заради іншого – це вимагає над людських зусиль, проте – це і є євангельська жертовність, яку Ви реалізовуєте в своєму житті. Ми, як малі діти, відчуваємо Вашу батьківську турботу і любов до кожного з нас. Ви – співпереживаючий архієрей, який вміє не стільки зобов’язувати, скільки віддавати себе заради служіння людям. Ви є «живий», «непідробний», доступний і найголовніше відкритий до всіх архієрей. Це – найголовніше.

В день Вашого небесного покровителя, який невпинно молиться за Вас перед Престолом Божим, хочемо побажати Вам, наш Владико, перш за все карпатського здоров’я, духовних сил під Покровом Божої Матері, Яку Ви так любите, маминого родинного тепла та самовіддачі заради Христової Церкви.

Нехай Вас благословляє Господь служити Йому словом правди на многії і благії літа. Ісполла еті деспота, дорогий Владико!»

Духовенство та вірники Мукачівської Православної єпархії

http://nedilya.net

 

Comments are closed.