Виноградівські міліціонери повернулись із зони АТО

Там швидко звикаєш до спартанських умов. Головне, щоб тишу не розривали автоматні черги.

Протягом місяця закарпатські правоохоронці обороняли незалежність нашої держави. За час несення служби з ними не трапилося жодних надзвичайних ситуацій. Хвала Богу, усі бійці повернулися додому живі і здорові.

З початку буремних подій на сході вже вісім працівників виноградівської міліції з різних підрозділів проходили випробування на мужність в зоні АТО. Це начальник ізолятора тимчасового тримання Сергій Денисюк, оперуповноважений сектору боротьби з економічними злочинами Іван Клопотар, старший дільничний Віталій Лабатій, дільничний інспектор Володимир Тоскуєв та міліціонер-водій Василь Гулянич. А нещодавно зі сходу повернулися ще троє міліціонерів: старший оперуповноважений сектору карного розшуку Віктор Довжан, міліціонер-водій Андрій Волошин та інспектор-черговий ІТТ Сергій Черничко. Всі хлопці – добровольці. Саме це, як говорять бійці, допомагало їм зберігати високий бойовий дух.

Головне завдання правоохоронців на блокпостах – це перевірка всього транспорту, аби запобігти ввезенню на територію неспокійного регіону зброї, вибухівки, проникнення бойовиків тощо.

– Чергували ми на блокпостах, охороняли порядок, перевіряли траспорт, – розповідає Іван Клопотар. – Взагалі там швидко звикаєш до спартанських умов. Головне, щоб тишу не розривали автоматні черги. Особливо важлива підтримка друзів-побратимів, які горою стоять один за одного, страхуючи і допомагаючи. А ще – неймовірний бойовий дух та відчуття патріотизму – це допомагає переносити всі труднощі служби. А любов рідних та близьких дає силу і є оберегом.

Поділилися міліціонери і листами від місцевих жителів. Бійці розповідали, що були зворушені цими посланнями, в яких люди висловлювали вдячність і просили не покидати їх буремний регіон. Такі листи гріли душу і вселяли віру в перемогу.

Очільник виноградівської міліції Анатолій Шкирта подякував підлеглим за гідно виконаний обов’язок, підкресливши, що кожен, хто пройшов через такі випробування на мужність, вписав славну сторінку в історію міліції України.

Після короткого відпочинку правоохоронці приступлять до виконання своїх службових обов’язків.

На зміну ж бійцям, які повернулися зі Сходу, поїхали їхні колеги.

Оксана Кобзаренко, Виноградівський РВ УМВС

Comments are closed.