Читайте у новому номері газети «НЕДІЛЯ»

Вчителі підуть на біржу?

Освітянська профспілка попереджає про можливість страйку у випадку «наступу» на соціальні гарантії. Під скорочення можуть потрапити 100 тисяч педагогів

ОГЛЯДАЮЧИСЬ НА МИНАЮЧИЙ 2014-ИЙ

Завершується один з найбільш драматичних в українській історії років. Проте наступний рік обіцяє стати ще більш драматичним, аби не сказати – трагічним. За найбільш несприятливого збігу обставин він може стати останнім в історії новітньої української державності. Коли ж доля змилується з нас, то почнеться якась нова якість існування, дуже не схожа на усе попереднє.

Найчастіше закарпатці помирають від серцевих хвороб

У минулому році від серцевих захворювань померло більше 7 тисяч закарпатців. Аби зменшити кількість летальних випадків, Світовий банк інвестує у медицину краю біля 6 мільйонів доларів

Громадська рада УжНУ вимагає припинити кулуарні призначення на керівні посади

Крім того, пропонують врешті-решт призначити проректорів, чітко визначити їх обов’язки та влаштувати громадське обговорення кандидатур.

Сім’ям загиблих учасників АТО цього тижня виділять земельні ділянки в Ужгороді

На сесії Ужгородської міської ради, яка відбудеться 19 грудня, сім’ям восьми загиблих в АТО ужгородців виділять земельні ділянки. Про це повідомив депутат міської ради від фракції «Батьківщина» Іван Колодій на своїй сторінці в мережі Facebook.

Василь Ковач привітав ветерана з 90-річчям

Минулої п’ятниці відзначив прекрасний ювілей житель села Червоне Ужгородського району Кофель Олексій Миколайович – ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій, людина із неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом.

«Гаряча лінія», «Пульс», «Пам’ятка» – все, щоб дії митників і волонтерів були скоординованими

Українці в своїй країні і поза її межами згуртувались й сформували потужний волонтерський рух.

Закарпатці вкорочують собі віку через валютні кредити

12 грудня закарпатці, які брали кредити у валюті, вийшли під обласне управління НБУ, аби висловити свій протест проти перерахунку курсу валюти та попросити підтримки у Нацбанку.

Шокова терапія: зростання тарифів, платна медицина і скорочення чиновників

План дій уряду, озвучений цього тижня, вже охрестили шоковою терапією по-українськи. Адже в документі – зростання тарифів на комуналку, адресні соцвиплати замість масових пільг, відмова від безкоштовної медицини на користь страхової, масштабна приватизація і скорочення чиновників на 10%. Це лише частина запланованої економії, без якої не отримати допомоги Заходу і не втриматися на плаву. Про це переконує уряд.

Постільна білизна – лідер хатніх небезпек

Програма «Територія обману» за допомогою лікарів та науковців склала рейтинг 9 найнебезпечніших предметів і тварин, з якими українці живуть в одній квартирі

Як приготувати кролика

М’ясо кролика славиться своїми прекрасними дієтичними властивостями. Воно містить багато білка, при цьому – мінімальну кількість жиру, а значить, і холестерину. Вітаміни, магній, кальцій, фосфор роблять кролика дуже корисним, особливо для дитячої кулінарії. Отже, якою має бути послідовність дій при приготуванні кролика?

Свіжий номер газети «НЕДІЛЯ» уже в продажу!

Купуйте у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

Передплатний індекс газети — 09658.

http://zakarpatpost.com/

Comments are closed.