УжНУ має перспективи стати міжнародним вишем

В УжНУ зібрали спільну конференцію трудового колективу та вченої ради.

Аби заслухати звіт ректора та обговорити подальше життя провідного вишу області, актуальні питання його роботи, сьогодні, у четвер, 29 січня, в УжНУ зібрали спільну конференцію трудового колективу та вченої ради.

Участь у зібранні взяли і голови ОДА Василь Губаль та облради Володимир Чубірко. У звіті ректора професор Володимир Смоланка окреслив справи і досягнення УжНУ за 2014-й рік, зупинившись і на науковій, і на господарській роботі, і на розвитку вишу, підкреслив проекти міжнародної співпраці, розвиток інформаційних технологій, тощо.

Пан ректор акцентував, що бачить у перспективі розвиток УжНУ не лише як закарпатського, а загалом українського і міжнародного вишу. Відтак слово перед присутніми мав керівник області Василь Губаль. Він підкреслив, що радий вітати колектив потужного закарпатського, українського вишу, людей, які працюють для краю. “Цілі і завдання у нас з вами однакові – розвиток Закарпаття, його потенціалу. Наші задачі – вас підтримувати та сприяти досягненням, які має і буде мати університет”.

Примітно, що серед пріоритетів УжНУ – не лише якісна освітньо-наукова робота у звичних стандартах, а й прагнення до більшого: так, УжНУ дуже активний у міжнародних проектах, у співпраці з університетами інших країн, передовсім Європи, потужний розвиток інформаційних технологій, інновації.

Зараз науковці УжНУ беруть участь у розробці Стратегії розвитку Закарпаття. Голова обласної ради Володимир Чубірко у вітальному слові, відзначаючи важливість колективу вишу в житті краю, побажав УжНУ досягнути такого рівня, аби абітурієнти не шукали навчання в університетах в Європі, а навпаки – іноземні студенти прагнули вступити в УжНУ.

Голова ОДА відзначив цю діяльність УжНУ, та, говорячи до колективу, порушив перед ними і ті теми, які актуальні в краї. З-поміж іншого, це мобілізація. Так, керівник області поінформував, що вже понад 60 добровольців із тих, які самі зголосилися до призову, пройшли медичну комісію. “Є серед них і вихованці вашого вишу. Спасибі вам за них!”, – зазначив голова ОДА, наголосивши: зараз краянам потрібна підтримка потужного колективу УжНУ, їхній досвід, педагогічне слово. “Я бажаю всім нам єдності і порозуміння. Колективу дякую за дітей, а студентам бажаю успіхів, усім вам – і в подальшому тримати марку провідного закарпатського університету”, – сказав голова ОДА.

До слова, зараз науковці УжНУ беруть участь у розробці Стратегії розвитку Закарпаття, якість та потенціал цього документу дуже важливі для життя області.

Прес-служба Закарпатської ОДА