Британський мільярдер хоче інвестувати в Україну

Засновник компанії Virgin Річард Бренсон, який перебуває з візитом в Україні, заявив, що зацікавлений в інвестиціях в країну, оскільки вважає, що кризові ситуації — найкращий час для вкладень.

“Часто, коли ситуація складна — це найкращий час для інвестицій. В Україні зараз дуже складно, а найкращі інвестори вкладають кошти у країни саме у такі моменти. Очевидно, розголос навколо подій, що тут відбуваються, не йде вам не користь.Проте особисто я вважаю, що Україна — хороше місце для інвестування. Думаю, гірше, ніж сьогодні – уже не буде у сфері фінансів. Я би порекомендував моїм друзям інвестувати сюди”, — заявив Бренсон.

Він зазначив, що планує участь своєї компанії Virgin в інвестиційних проектах в Україні, проте не уточнив в яких.
“Ми маємо дискусію з декількома секторами щодо цього. Думаю, вашій країні необхідно більше західних компаній серед інвесторів, аби вони допомогли Україні вибратися з досить загрозливої рецесії. Не можу сьогодні нічого заявити, але сподіваюся, що Virgin почне займатися бізнесом в Україні. Можливо, під час мого наступного візиту я вже анонсуватиму входження власної компанії на український ринок, побачимо”, — заявив Бренсон.

http://economics.unian.ua

 

Comments are closed.