Берегівчанка побилася з матір’ю через… телевізор

Техніка виявилася для неї важливішою…

У Берегівському районі рідна донька та зять жорстоко побили 41-жінку за те, що та нібито не хоче їм повернути старий телевізор. За скоєне молоде подужжя понесе кримінальну відповідальність.

До Берегівського райвідділу міліції звернулася із заявою 41-річна мешканка одного з сіл району. Жінка повідомила правоохоронцям, що її побили рідна донька та зять.

Як розповіла потерпіла, того дня до її оселі завітали 25–річна донька зі своїм 29-річним чоловіком. Гості одразу заявили, що приїхали забрати телевізор. Коли мати їм заперечила, ті накинулися на неї з кулаками.

Донька тримала неньку, щоб та не чинила опору, а зять бив кулаком по обличчю. Побиття тривало до тих пір, доки бідолашна не впала на землю.

Далі зять пішов у хату за телевізором, а «любляча» донька тим часом завдала матері ще кілька ударів по голові…

Жорстоке побиття найріднішої людини донька та зять пояснили тим, що ненька відмовлялася добровільно віддати телевізор, який належить їх бабці. Мовляв, старенька мешкає з ними, тому й телевізор теж наш…

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Негідній доньці з зятем загрожує покарання у вигляді штрафу до 875 грн., або громадські роботи строком до 200 годин.

Інформація Берегівського РВ УМВС

Comments are closed.