Рятувальники відвідали ветерана

Напередодні Дня Перемоги надзвичайники завітали до ветерана.

Оперативно-рятувальна служба Закарпаття ніколи не забуває і завжди піклується про тих людей, які пройшли крізь суворі випробування, виявили відвагу, доблесть і силу духу, вистояли у кровопролитній війні й зробили вирішальний внесок у розгром фашизму.

Щороку, напередодні Дня Перемоги, рятувальники відвідують ветеранів війни аби в домашній атмосфері привітати їх зі славним та знаменним святом, обговорити всі проблемні особисті питання ветеранів, отримати з вуст героїв цінні поради та настанови.

З кожним роком ветеранів, які після війни продовжили службу у пожежній охороні Закарпаття, стає все менше і менше. На сьогодні, на жаль, залишився лише один. Це 89-річний Микола Петрович Ігошин.

Сьогодні, 7 травня, від імені Управління ДСНС України у Закарпатській області привітати ветерана прийшли голова ветеранської організації Іван Гондорчин, ветеран служби Віктор Сніцаренко та заступник начальника центру забезпечення діяльності – начальник відділу роботи з особовим складом центру забезпечення діяльності Наталія Гаряча. Гості подякували господареві за мужність та героїзм, проявлені у боротьбі з фашизмом, та вручили ветерану грошову допомогу та квіти.

У ДСНС України у Закарпатській області

Comments are closed.